Klub

ŠKODA MTB Rajecké Teplice

26.09.2020 sme zajazdili ,,za priaznivého počasia" posledný pretek tento rok v meste Rajecké Teplice.

Gajarský Kovián

19.09.2020 sa konal netradičný vytrvalostný pretek horských bicyklov v oblasti Gajarských lesov, lúk, pieskovísk a Pomoravia.

CST Singletrack MTB marathon Košice - UCI MTB Marathon Series

Jedinečné bajkovanie v krajine singletrackov... 12.09.2020 Jahodná - Košice

Istrofinal Snežnický MTB maratón

Istrofinál Snežnický MTB maratón ktorý sa konal 05.09.2020 v obci Snežnica úspešne za nami.

Prevažne terénna trasa viedla krásnou prírodou v južnej časti Kysuckej vrchoviny po rozľahlom vrchovinnom masíve, kde sa striedajú kopce s údoliami. Na trase sa nachádzalo z každého typu niečo - horské cesty, lúky, pekné singláče, zvážnice, prudké stojky, zjazdy a pre tento pretek typická krátka cieľová "rovinka" , ktorá má priemerný sklon viac než 17% a teda je ako stvorená na záverečné súboje.

Kráľovský MTB Maratón Granč Petrovce 2020

15.08. sa konal v obci Granč Petrovce XIII. ročník vytrvalostných  pretekov horských bicyklov v oblasti pohoria Branisko, Galmus a Spišského hradu. Spolu odštartovalo 420 cyklistov na tratiach 28, 52 a 96km.

ŠKODA HORAL MTB MARATÓN 2020

08.08.2020 sa konal v meste SVIT Horský cyklomaratón v atraktívnom vysokohorskom prostredí. Dlhé a náročné stúpania. Prekrásne výhľady.

Cyklomaratón HORNÉ SRNIE 2020

Po dlhšej prestávke sme sa 1. augusta 2020 zúčastnili na MTB Cyklomaratóne HORNÉ SRNIE

Závodná sezóna 2019 úspešne za nami

Kompletný prehľad výsledkov nášho klubu za sezónu 2019

ŠKODA - MTB maratón Levočské vrchy

Hoci nám počasie v poslednom období nepraje účasť na športových podujatiach si neodoprieme. V Sobotu 25.5.2019 sme sa zúčastnili Škoda MTB maratónu v Levoči.

DHL Sereď maratón 2019 14 ročník

V nedeľu 19. mája sa na štart DHL Sereď maratónu postavilo 238 štartujúcich.

Naši chalani si tradične išli zmerať svoje sily s profi pretekármi a urobiť si svoje vlastné osobné rekordy.

Preteku sa zúčastnil Patrik Z., Karol M., Peter Š., Matúš A., Eduard N., Matúš Š., Patrik P., Robert S.

Na kolobežke KOSTKA TOUR absolvoval celú trať 116km s prevýšením 1250m  náš extra člen Nino Ján Č.

BIKE - ROLL SKALKA pri Kremnici

18.5. sme sa zúčastnili MTB maratónu na Skalke.

V kategórií Muži M2 sa umiestnil na 3. mieste Ľubomír O. Celkovo prišiel do ciela tradične na 4. mieste.

V kategórií Muži M2 sa umiestnil na peknom 6. mieste aj náš ďalší pretekár Peter F.

Žiaľ naši ďalší členovia sú z cukru takže sa preteku nezúčastnili aby sa neroztopili. Počasie je naozaj v posledné dni veľmi daždivé :)

KRÁĽ ZÁHORIA MTB MARATÓN

11.05.2019 sa konal v Skalici MTB maratón, na najdlhšej trati ktorá mala 50km sa v kategórii muži B umiestnil na peknom 8 mieste náš pretekár Martin H.

ŠKODA - Vlko Hron MTB maratón

Ďalší úspešný pretek sme absolvovali 4.5.2019 vo Vlkanovej.

Na 47km trati sa celkovo umiestnil na 4 mieste z 192 štartujúcich náš jazdec Ľubomír O. . Vo svojej kategórií muži masters B získal 1 miesto.

Skvelý výsledok spravil aj náš cyklista Matin H. ktorý prvý krát vo svojej cyklistickej kariere stál na stupni víťazov, v kategórií muži Masters B získal 3 miesto. Gratulujeme

ŠKODA - Svätojurský MTB maratón

Asi mi nič iné nezostáva len začať túto sekciu KLUB a sezónu so sebachválou.

13.4.2019 sa začala MTB sezóna v Svätom Jure.

Na 42km trati sa celkovo umiestnil na 4 mieste z 341 štartujúcich náš jazdec Ľubomír O. . Vo svojej kategórií muži masters B získal 1 miesto.

Skvelý výsledok spravil aj náš ďalší cyklista Matin H. ktorý sa umiestnil v kategórií muži Masters B na 7 mieste.

Hrebeňom Považského Inovca z Trenčína do Hlohovca

V piatok 19.4.2019 sme absolvovali prvý tohtoročný výlet na horských bicykloch.

Celkovo sa zúčastnilo 13 cyklistov vrátane dvoch žien.

Štartovalo sa z chaty Inovec (TN) odkiaľ sa išlo po hrebeni cez Bezovec a Havran do Hlohovca. Trasa mala niečo máličko cez 60km, nastúpalo sa okolo 1600m. Počasie vyšlo na jednotku.